SAGAN NA MAGIO PLÁŽI

 

Pripravili sme pre vás jedinečnú možnosť vidieť Petra Sagana naživo.
7. augusta príde skvelý Peter Sagan na Magio pláž!

 
 
 
 
 
 
 

 

GREEN.jpg
 
 

Príďte s nami privítať nášho najlepšieho cyklistu a zažite atmosféru autogramiády s Petrom Saganom, ktorá je naplánovaná v čase od 11.00 do 12.40 hod.

Čaká vás aj niekoľko súťaží a sprievodné aktivity, na ktoré sa môžete tešiť.


Jednou z aktivít počas dňa bude aj súťaž s názvom Gold Sprint. Čo na to budete potrebovať, je výborná kondička a pevné nohy. V čase od 9.30 – 10.30 hod. porazte svojich súperov v súťaži o najrýchlejšieho cyklistu. Vyhlásené budú dve kategórie – mužská a ženská.


Okrem silných nôh si budete môcť otestovať aj svoje vedomosti. Pripravili sme pre vás ešte jednu špeciálnu súťaž. Výhrou v nej bude dres podpísaný Petrom Saganom. Získať ho môžete zapojením sa do Cyklistického kvízu, ktorý sa začína o 13.30 hod. v coworku na Magio pláži. Nezabudnite si naštudovať všetko o slovenskej a svetovej cyklistike a, samozrejme, o našom Petrovi Saganovi.

Okrem autogramiády a súťaží bude pre vás pripravený aj zábavný fotokútik, maľovanie na tvár a budete sa môcť osviežiť vychladenou limonádou, ktorá je pripravená špeciálne pre tento deň. Hádajte, aká bude jej farba?

Uvidíme sa 7. augusta na Magio pláži v Bratislave a zatiaľ držíme Peťovi palce.