Veľká oslava 40. narodenín Aussie: Lákavá súťaž o zájazd do Austrálie!

KV1500v2.jpg

Celý život snívaš o roadtripe po Austrálii? Žiaden problém! Známa značka vlasovej kozmetiky Aussie tento rok oslavuje 40. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa rozhodla potešiť dvoch cestovateľov zo Slovenska, ktorých zoberie na nezabudnuteľnú dovolenku priamo medzi kengury. Ak budeš mať šťastie, tak už o pár týždňov pocestuješ do Austrálie spolu s krásnou Barborou Bakošovou, ktorá sa postará o to, aby aj tvoje fotky vyzerali ako od pravej #AussieGirl!


Známa značka vlasovej kozmetiky Aussie má za cieľ priniesť kúsok Austrálie rovno do tvojej kúpeľne. Ich známe šampóny, balzamy a hĺbkové balzamy obsahujú prírodné austrálske ingrediencie ako listy eukalyptu, olej z jojobových semien či plody divokej broskyne. Top výrobkom radu Aussie je hĺbkový balzam 3 Minute Miracle. Jeho úžasné zloženie s austrálskou medovkou lekárskou vyhladzuje drsný povrch, preniká priamo do poškodených vlasov a obnovuje ich. A ty už čoskoro môžeš okúsiť austrálsku prírodu na vlastnej koži.


Cestuj s Aussie do Austrálie!

Zájazd rovno za kengurami môže vyhrať každý, kto si v dátume od 1. augusta do konca septembra kúpi aspoň jeden produkt Aussie v dm drogerie markt a umiestni fotografiu s produktom na svoj Instagram s textom: Chcem letieť s Aussie do Austrálie s @OznačSvojuKamku #aussieleto. Výherca sa bude žrebovať 1. 10. 2019 o 12.00.

Čo môžeš vyhrať?

§  1x zájazd do Austrálie pre 2 osoby a vreckové v celkovej hodnote 8 000 eur.

§  30x balíček vlasovej kozmetiky Aussie.


Aussie roadshow po Slovensku

Máš chuť súťažiť, ale nemáš tú správnu fotku? Aussie foto karavan toto leto vyráža na púť naprieč Slovenskom! S hairstylistom ti ukážeme, ako sa s Aussie robia dokonalé a prirodzené vlasy. Stretneš sa so svojou obľúbenou cestovateľkou Barborou Bakošovou a venujeme ti aj kupón na 25-násobné body na nákup produktov Aussie.

Kompletné pravidlá nájdeš na mojadm.sk/aussieleto.

Redakcia Magio Plaz