4 tipy, čo robiť v lete (okrem ničnerobenia)

Ideálna letná aktivita? Ničnerobenie! Alebo nasávanie slnečných lúčov či dobre vychladeného drinku v plážovom bare. A ani taký volejbal nie je na zahodenie. Ak patríš k tým, čo chcú aj deň strávený s nohami v piesku využiť aj produktívne, nelimituj sa obvyklými formami leňošenia a pribaľ si do tašky poriadnu výbavu. Tu sú naše tipy na šik technologické vychytávky pre každú letnú chvíľu.

1. Keď hľadáš inšpiráciu

Spojenie dizajnu a funkčnosti má prudko inšpiratívny účinok, chyť Lenovo Yoga S940 a sám sa o tom presvedčíš. Tento notebook má množstvo superlatívov a nebojí sa ich ukázať. Ide o NAJ-tenšiu a NAJ-štýlovejšiu 13,9“ Yogu na trhu. Pri mierach 12,2 mm a váhe 1,2 kg aj zabudneš, že niečo držíš. Ľahkosť v kombinácii s najnovšími procesormi Intel® Core™, hliníkovým telom, bez rámikovým displejom a 15-hodinovou výdržou z nej robia super parťáka na pláž, do kancelárie a aj na cesty.

_B_HERO_IMAGE_pohariky.jpg

2. Keď je žúr na obzore

Slnko už dávno zapadlo, ale tebe sa nechce ísť domov, lebo zábava sa začína práve teraz. Večer si užívaj a ráno môžeš spomínať, ako bolo skvele, pri listovaní v albume. S novým Motorola One Vision zachytíš zážitky tak živo, ako nikdy doteraz. Vďaka revolučnému 48MP systému kamier s technológiou AI a Quad Pixel ti neujde žiaden detail, pohyb či akcia, a to dokonca ani pri slabom svetle!

02_Y740_15Inch_Still_Life_Photogrphy.jpg

3. Keď ťa prekvapí zlé počasie

Uznávame, že zazerať spod slnečníka na dážď, keď hlásili polooblačno, môže naštvať. Letný lejak však možno prečkať aj doma a pri tom si ešte môžeš vybiť bojovnú náladu výpravou na tvoje obľúbené virtuálne bojisko.  S herným šampiónom Lenovo Legion Y740 budú tvoje víťazstvá chutiť ešte sladšie. Tento notebook má všetky svoje parametre – od výkonného hardvéru, cez mega rýchlu odozvu pri ovládaní klávesnice (menej ako 1 ms!) až po priestorový zvuk Dolby Atmos® - navrhnuté s dôrazom na zintenzívnenie zmyslového pôžitku z hry. 

03_THINKBOOK_14S_Still_Life_Photography.jpg

4. Keď šéf otravuje

Práca je práca, ale z letných ciest je predsa len znesiteľnejšia. A s notebookom ThinkBook ťa dokonca môže začať baviť! Kompaktný kúsok si získa srdcia profesionálov neviazaných na kancelársku stoličku. ThinkBook spája vysokú technickú úroveň ThinkPadov s dostupnosťou IdeaPadov a navyše spoľahlivo chráni dôverné dáta diskrétnymi bezpečnostnými funkciami či snímačom odtlačkov prstov.

Rear-Cam---Person-Holding-One-Vision-(2).jpg
Redakcia Magio Plaz