Note bez S Pen-u je ako Magio pláž bez zábavy

Fanúšikovia smartfónu Note sa môžu tento rok opäť tešiť. Prichádza ďalšia generácia tohto populárneho radu. Samsung Galaxy Note9 dostal do vienka viacero vylepšení, ktoré z neho robia jedinečný technologický kúsok.

typek.png

Všetko, po čom ste túžili

Obrázok2.png

Samsung vypočul používateľov a vylepšil všetko, čo ich trápilo. Keďže sa na svoje smartfóny spoliehate takmer vo všetkom, čo robíte – deň čo deň, od rána do večera, potrebujete smartfón, ktorý s vami dokáže držať krok bez toho, aby ste museli hľadať najbližšiu zásuvku kvôli nabíjaniu, mazať fotografie kvôli uvoľneniu miesta pre ďalšiu snímku, či úzkostlivo čakať na stiahnutie videa pred odchodom z domu alebo riešiť oneskorenia pri hraní hier. Galaxy Note9 rieši všetky tieto problémy. Je vybavený batériou s kapacitou 4 000 mAh, ktorá je najväčšou z vlajkových lodí Galaxy a poskytuje energiu na dlhú dobu, takže môžete celý deň od rána do večera telefonovať, posielať textové správy, hrať hry a pozerať filmy. Nebude vás už trápiť ani nedostatok miesta pre vaše fotografie, hudbu či filmy. K dispozícii máte 128GB vnútornú pamäť, ktorú si môžete zväčšiť vložením karty microSD s veľkosťou až 512 GB.

Obrázok3.png

Nie je pero ako pero

Ako už bolo naznačené vyššie, Note bez S Pen-u sa ani neráta. Vďaka podpore technológie Bluetooth Low Energy (BLE) prináša nový S Pen úplne nový spôsob, ako Note budete používať. Jednoduchým kliknutím teraz môžete urobiť selfie a zoskupiť obrázky, premietať snímky, pozastaviť a prehrať video a mnoho ďalšieho.

 

Ako profesionálny fotograf

Galaxy Note9 je vybavený špičkovými fotografickými technológiami Samsung s novými možnosťami, ktoré zjednodušujú tvorbu dokonalých fotografií. Novinkou je inteligentná funkcia Optimalizácia scény, s ktorou sa už nemusíte starať o nič. Fotoaparát sa sám nastaví a optimalizuje podľa jednej z 20 kategórií. Výsledkom je ohromujúci, realistický obraz s jasnými farbami a dynamickým prekreslením. Zároveň deteguje chyby, na ktoré vás upozorní, ako napríklad rozmazaná snímka, mrknutie na fotografii, nečistoty na objektíve alebo kvalita fotografie so silným protisvetlom. Obsahuje aj pokročilú technológiu redukcie šumu a variabilnú clonu s dvojitou svetelnosťou.

Obrázok4.png

Na svoje si prídu aj milovníci filmov a hudby, keďže je vybavený 6,4-palcovým Super AMOLED displejom Infinity, stereo reproduktormi vyladenými od AKG a podporou priestorového zvuku Dolby Atmos®. Pracovitejší ocenia podporu dokovacej stanice Samsung DeX, s ktorou je možné s Galaxy Note9 pracovať podobne ako s PC. Môžete tak pracovať na prezentáciách, upravovať fotografie a sledovať svoje obľúbené programy. S jednoducho prenosnými adaptérmi HDMI a pripojením k monitoru alebo televízoru vám Galaxy Note9 poskytne obraz pre virtualizovaný desktop, alebo dokonca môže sám poslúžiť ako plne funkčná druhá obrazovka. Takže na prezentáciu môžete ísť odteraz už len s novým Galaxy Note9.

Obrázok5.png

V rámci predobjednávok si môžete objednať Galaxy Note9 vo verzii 128GB do 23. augusta 2018 s tým, že nový telefón vám bude doručený od 24. augusta 2018. Pri predobjednávaní môžete využiť aj špeciálnu promo akciu prostredníctvom stránky www.novysamsung.sk, kde pri odpredaji svojho starého telefónu získate navyše bonus vo výške 100 EUR, v prípade odpredania starého telefónu z radu Samsung Note 200 EUR.

Redakcia Magio Plaz