Anita Soul už 22.8. zavíta medzi nás.

1.jpeg

Anita Soul sa len nedávno prihlásila s novou skladbou "WHERE YA AT", ktorou nám dokazuje, že sa už dávno posunula na medzinárodný level, nielen svojim hosťom, raperom Guillotine Mackom z Manchestru, ale aj samotným vizuálom.

Anita Soul  (*12.7.1985) sa narodila v Bratislave ,kde vyštudovala hudobno dramatický odbor na Konzervatóriu.Dnes je úspešná soulová a r'n'b speváčka, ktorá sa dostala do povedomia verejnosti vďaka televíznym projektom na Slovensku .
Jej prvý album niesol jej meno a vyšiel v roku 2009. Je jasným dôkazom, že Anita miluje soul, jazz aj rhythm and blues. Spolupracovala na ňom s poprednými slovenskými inštrumentalistami ako Martin Valihora, Michal Bugala, Juraj Griglák, Eugen Vizváry. Boli taktiež členovia kapely, v ktorej s Anitou spoločne vystupovali niekoľko rokov.
Novú veľkú platňu dokončuje Anita Soul tento rok . Pri nahrávaní tohto albumu spolupracovala s rôznymi známimi zahraničnými umelcami ako napríklad Chris Dave ,Robert Glasper , Poogie Bell,Felice Leecy T , Chris Hemingway a ďalší. V roku 2017 vyšiel singel k tomuto albumu s názvom ,,Only God Can Judge Me ,, Pesnička sa úspešne zaradila aj do zahraničných rádií v San
Franciscu, New Yorku, Británii a tiež v Austrálii.