Vsaďte toto leto na Áčka

Toto leto bude opäť bohaté na množstvo zážitkov a aktivít, ktoré sa určite oplatí zaznamenať alebo si ich dotvoriť niečím výnimočným. Preto skúste siahnuť po jednej z dvojice Áčok – telefónov Samsung Galaxy A6 či A8, ktoré sú ideálne na tvorbu perfektných fotiek. Oba vychádzajú z osvedčeného a tradičného dizajnu vlajkových telefónov od Samsungu a navyše sú vybavené úžasným bezrámikovým Infinity Super AMOLED displejom. Ale poďme poporiadku, pretože každý ponúka niečo navyše.


Ako stvorené na selfie

Galaxy A6 má veľkosť uhlopriečky displeja 5,6 palcov a vďaka výkonnému prednému a zadnému fotoaparátu umožňuje zachytávať prekrásne snímky a selfíčka kedykoľvek, kdekoľvek a jednoduchšie než predtým. Nastaviteľný predný LED blesk umožňuje robiť štýlové selfíčka vo dne aj v noci, takže o perfektné zábery z divokých žúrok nebude núdza. Zadný fotoaparát vybavený objektívom s vysokou svetelnosťou vie robiť ostré, jasné fotografie aj za nepriaznivých svetelných podmienok a bez ohľadu na dennú dobu bez toho, aby pritom utrpela ich kvalita. Ak sa chystáte na dovolenku, padne vám vhod možnosť rozšíriť si pamäť s microSD kartou, na ktorú sa zmestia stovky fotiek, mp3jek alebo filmov v prípade, že by vás omrzelo more.

SM-A600FN_006_R-Perspective_Lavender.png

Galaxy A6 vo farbe Levander


SM_A530F_GalaxyA8_L30_Black.png

Galaxy A8 v čiernej farbe


Leto je však aj o hudbe. S A6kou si ju vychutnáte skutočne naplno, keďže reproduktory podporujú optimalizovaný audio režim Dolby Atmos, čím je zvuk bohatší a zároveň priestorový.

Oceníte to pri sledovaní filmov, prehrávaní hudby alebo iných príležitostiach. A6ky ponúkajú ešte podmanivejší a realistickejší zvukový zážitok, pretože dokážu v jedinečnej zvukovej čistote a detaile podať celý tónový rozsah od výšok až po hlboké tóny. Pri každodennom používaní zas oceníte bezproblémové zabezpečenie s funkciou rozpoznávania tváre a odtlačkov prstov pre jeho rýchle a jednoduché odomknutie. Galaxy A6 nájdete v Telekome v štýlovej fialovej (Levander) farbe.

Galaxy A8 je o niečo staršia, ale rovnako atraktívna, ako jej mladšia sestra. Dalo by sa povedať, že je to selfie šelma. Ponúka duálny predný fotoaparát, ktorý vie robiť jasné a ostré selfie. Duálny predný fotoaparát sa skladá z dvoch samostatných fotoaparátov, medzi ktorými môžete prepínať, a vyberať si tak selfie, ktorú chcete: od detailných záberov s rozostreným pozadím až po portrétové zábery s  jasným a ostrým pozadím. Vďaka pokročilej funkcii Live Focus môžete jednoducho meniť efekt rozostrenia pred odfotením snímky a po ňom, a vytvárať tak vysoko kvalitné zábery. A8ka sa v Telekome predáva v slušivom čiernom vyhotovení.

 

Tak čo? Pre ktoré Áčko ste sa rozhodli a užijete si super leto?

Redakcia Magio Plaz