Magio pláž ovládne ružová

Československá značka Dermacol sa stará o krásu žien už viac ako 50 rokov. Jej kráľovstvá krásy nájdete v OC Aupark Bratislava, OC Korzo Prievidza, OC Mirage Žilina, OC Atrium Optima Košice a 26. 7. a 23. 8. aj na Magio pláži. Veľký výber kozmetiky, profesionálne vizážistky, skvelé akcie a súťaže – to musíte zažiť. 


Už minulé leto ste produkty značky Dermacol vyskúšali na vlastnej koži priamo na Magio pláži. Tento rok tomu nebude inak. 

produkty.jpg


 

 

Kedy: 26. júla a 23. augusta
Čas: 15:00 -19:00
Kde: Dermacol Beauty zóna

 

 

 

 

 

 

 

Na čo sa môžete tešiť:

 

 • Letné kozmetické nevyhnutnosti
  Pred nepriaznivým vplyvom slnečného žiarenia vás počas oboch dní ochránia opaľovacie krémy od značky Dermacol. Pripravená bude nielen slnečná kozmetika, ale aj milé hostesky, ktoré vám ochotne pomôžu s výberom. Navyše, nikto neodíde naprázdno a získa vzorku opaľovacieho krému.
   
 • Líčenie od profesionálnych vizážistiek
  K večernej zábave jednoznačne patrí aj špeciálny make-up. Neváhajte a zastavte sa v Dermacol Beauty zóne, kde budú dámam k dispozícii profesionálne vizážistky. Nechajte sa zadarmo nalíčiť a budete hviezdou každej večernej party. Vyskúšať môžete aj dlhotrvácne rúže 16H Lip Colour, ktoré vydržia bez porušenia nielen počas celého dňa i večera.   
   
 • Kupóny plné výhod
  Navštíviť Dermacol beauty zónu sa oplatí. Pre každého sú pripravené špeciálne kupóny, s ktorými získate pri nákupe nad 9 eur v kamennej predajni Dermacol v OC Aupark Bratislava riasenku Mega Lashes ZADARMO. 
   
 • Súťaž o balíček slnečnej kozmetiky
  Zdieľajte a vyhrajte balíček slnečnej kozmetiky! Počas oboch dní budú na Magio pláži pripravené špeciálne makety a fotostena, pri ktorej sa môžete odfotiť. Stačí, ak fotku pridáte na svoj Instagram spolu s hashtagom  #DermacolNaPlazi a  ste v hre. Nasledujúci deň budú vybrané tri najkreatívnejšie príspevky, ktorých autori získajú balíčky slnečnej kozmetiky Dermacol. 

Navštívte plážovú zónu krásy a nechajte sa rozmaznávať farbami a vôňami Dermacol.

O značke
Najznámejším produktom, ktorý preslávil značku Dermacol aj v zahraničí, je vysoko krycí Make-up Cover. Ten prerazil v 60. rokoch minulého storočia aj vo filmovom Hollywoode. Dnes sa značka Dermacol už predáva vo viac ako 60 krajinách sveta. Okrem kvalitnej dekoratívnej a pleťovej kozmetiky nájdete v ponuke aj prípravky na opaľovanie, sprchovacie gély, telové mlieka, peelingy, krémy na ruky, parfumy a tento rok pribudol aj kompletný pánsky rad Dermacol Men Agent. Produkty je možné zakúpiť v e-shope www.dermacol.sk alebo v značkových predajniach v OC Aupark Bratislava, OC Korzo Prievidza, OC Mirage Žilina a OC Atrium Optima Košice.


 

Redakcia Magio Plaz