Začnite prázdniny štýlovo! Vymeňte svoj starý telefón za nový a získajte k nemu dva skvelé bonusy!

 

Samsung pripravil pre všetkých skvelú letnú akciu, v rámci ktorej môžete získať hneď niekoľko bonusov.

Keď odpredáte akékoľvek staré zariadenie a kúpite si Samsung Galaxy S9, S9+, S8, S8+ alebo Note8, získate dodatočný bonus 160 EUR.
 

Ku kúpe smartfónov Samsung Galaxy S9 a S9+ navyše dostanete 256GB microSD kartu zadarmo. Ak si vyberiete Galaxy S9 | S9+ s vnútornou kapacitou pamäte 256 GB, tak budete mať k dispozícii celkovú kapacitu na videá, fotografie či hudbu až 512 GB. 

 

AKO NA TO?

 
SK_Galaxy S9_TELEKOM - KV.jpg

Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujete údaje o novom zariadení, ako sú model nového zariadenia, IMEI číslo, dátum kúpy, predajňu, kde ste zakúpili zariadenie, kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry. Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 31. augusta 2018. Registrácia potrebných údajov na stránke www.novysamsung.sk bude možná do 31. augusta 2018. Na jednu registráciu môžete zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung.

Predaj starého zariadenia prebieha rovnako na stránke www.novysamsung.sk. Zaregistrujete na nej všetky potrebné informácie o jeho stave a uvediete spôsob, ako ho chcete odovzdať.

Môžete tak urobiť osobne, na jednej zo značkových predajní Samsung alebo na jednej z predajní výkupcu, alebo ho môžete odoslať zdarma kuriérom.

Výkupná suma za staré zariadenie vám bude vyplatená po overení jeho stavu a to osobne na predajni alebo bude zaslaná bankovým prevodom na váš účet. Finančný bonus k novému zariadeniu vám bude zaslaný bankovým prevodom na váš účet po overení správnosti zaregistrovaných údajov do 35 pracovných dní. Extra bonus v podobe 256GB pamäťovej karty vám bude zaslaný poštou na vašu adresu po overení správnosti zaregistrovaných informácií. 

Čas sa kráti a prázdniny sú už tu! Takže dlho neváhajte. Akcia trvá do 5. augusta 2018.


 

Redakcia Magio Plaz