LETO S DM

25.7. a 22.8. vás na pláži čaká LETO s DM.

Pripravené sú najrôznejšie aktivity. na pobavenie detí aj dospelých.

LETO s DM

Čas trvania: 13:00 – 20:00

13:00 – 20:00 – Detské dielničky  - maľovanie plátenných tašiek, výroba recyklovaných kvetináčov, výroba náramkov

13:00 – 20:00 – Líčenie s vlogerkou Tinou Naté a Vierkou z blogu mynewbeautybook.blogspot.sk

13:00 – 20:00  - Bikelab – vybicykluj si svoje smoothie

14:00 – 18:00 – Fotokútik „Leto s dm“

17:00 – 18:00 – Prednáška Zerowaste – ako minimalizovať odpad v domácnosti

18:00 – 19:00 – Varenie s produktami dm Bio  - Tomáš Pikáli  - Cheesecake

AKTIVITY:

Zerowaste prenáška: 

Workshop o tom, ako minimalizovať odpad v domácnosti, o zodpovednom živote bez plytvania a globálnych súvislostiach našich každodenných rozhodnutí. Prednášku bude viesť predstaviteľka „zero waste“ komunity, ktorá inšpiruje ľudí po celom Slovensku. Na prednáške sa hostia dozvedia prečo je dôležité naučiť sa správne recyklovať a ako to funguje, 5 základných zásad zero waste (5r: refuse, reduce, reuse, recycle, rot) a nebudú chýbať ani typy a triky, ako zaviesť zero waste aj do vašej domácnosti či firmy.

Maľovanie plátených tašiek: 

Maľovaná taška.jpg

 

V zmysle eliminácie odpadu a ochrany žp si budú môcť návštevníčky vyzdobiť vlastnú plátenú nákupnú tašku. Do workshopu sa budú môcť zapojiť aj deti.
Všetky tašky budú vopred potlačené logom dm.   

 

 

 

 

 

Výroba recyklovaných kvetináčov: 

 

Deti si budú môcť ozdobiť črepníky z recyklovaných materiálov ako sú plastové fľaše, nádoby na kozmetiku a pod. Okrem toho si budú do thýchto črepníkov zasadiť rôzne rastlinky a doma dopestovať.

 

 

 

 

 

Diagnostika zdravotného stavu: 

Diagnostika spočíva vo vyšetrení pomocou prístroja, ktorý analyzuje parametre ako je celková hmotnosť, bmi, rozloženie tuku v tele, množstvo vody v tele, pomer svalov a tukov a mnoho iných faktorov. Odborník v oblasti komplexnej výživy na základe výsledkov poradí záujemcom ako sa stravovať, ako získať viac energie, kde sú ich skryté rezervy či problemové partie. Diagnostika je ideálnou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú vedieť viac o svojom tele a celkovom zdravotnom stave!

Masáže krku a šije: 

15 minútová relaxačná masáž krku a šije pomôže návčtevníčkam uvoľniť stuhnuté svalstvo zo sedavého zamestnania. Krátka masáž je veľkým prílevom energie a odbúraním stresu.

Masáž krku a šije.jpg

Bikelab: 

Je to obľúbená aktivita pre deti, ktoré prostredníctvom šlapania na bicykli vyrábajú energiu. V zmysle témy zdravého životného štýlu si budú môcť na evente vyrobiť zdravé smoothie aj s produktami dm bio. 

Fyzioworkshop

Fyzioterapia je odbor, ktorý sa zaoberá diagnostikou, liečbou a prevenciou porúch pohybového systému človeka. V rámci workshopu si spoločne prejdete problematiku správneho držania tela, ako správne sedieť dlhé hodiny za počítačom alebo v aute. Na vlastnom tele si vyskúšate ako by malo vyzerať správny postoj, ako zaktivovať a používať hlboký stabilizačný systém pri akejkoľvek aktivite, dozviete sa ako sa efektívne rozhýbať v kancelárii a ako správne dýchať či už pri práci, alebo pri športe. Workshop vedie skúsený odborník, ktorý rád zodpovie všetky Vaše otázky ohľadom bolestí a problémov s ktorými sa pravidelne v praxi stýkajú.