Spoznajte svoju pleť do hĺbky a rozmaznávajte ju!

Uvodna foto.jpg

Dermo-poradenstvo priamo na pláži. Čo už len môže byť viac. Vy oddychujete a odborníci z Dr.Max vám poradia ako sa starať o svoju pleť pomocou francúzskej značky NUANCE. Príjemné stretnutie na brehu Dunaja začína diagnostikou vašej pleti pomocou špeciálneho prístroja. Následná konzultácia a odporúčania sú samozrejme doplnené možnosťou vyskúšať si na „vlastnej koži“ textúry denných, nočných, očných krémov, sér či micelárnych vôd z radov francúzskej kozmetiky. 

Ako prebieha diagnostika pleti pomocou prístroja? 

Je to príjemných čas, ktorý Vám chceme venovať. Nezáleží na tom, či máte počas merania na pleti make-up alebo nie. Pre potreby diagnostiky odličujeme malú časť tváre. Ďalší krok je konzultácia výsledkov a navrhnutie produktov pre váš typ pleti. Odporúčanie vám zaznačíme na letáčiku, aby ste pri najbližšej návšteve lekárne presne vedeli, ktoré produkty sú tie „vaše“.

Prečo je dôležité vedieť aký máte typ pleti?

Na základe diagnostiky určíme najprv typ vašej pleti. Následne vám podľa výsledkov odporučíme vhodnú starostlivosť. Hoci je meranie prístrojom veľmi dôležité, kľúčová je pre nás aj ďalšia konzultácia s vami. Dôvod? Jednoduchý... Len vy samé totiž najlepšie viete popísať, ako sa vaša pleť správa, čo jej vyhovuje a naopak, čo neprospieva. Aby komplexná starostlivosť, ktorú denne svojej pleti poskytujete bola viditeľná a citeľná, mala by byť šitá na mieru práve vašim potrebám. 

Vedeli ste, že každý typ pleti si vyžaduje iný prístup a starostlivosť?

Suchá pleť napríklad potrebuje obnoviť ochranný film na povrchu pokožky. Zároveň by ste   pri čistení a odličovaní mali rešpektovať jej potreby a nepodráždiť ju. 

Normálna až zmiešaná pleť si zase vyžaduje dlhodobú hydratáciu a pri čistení by sme sa mali zamerať na špecifickú T- zónu a popritom nevysušiť ostatnú časť pokožky tváre. Zároveň by sme mali mať na pamäti, že iné potreby má suchá pleť  slečny vo veku 20 rokov a iný prístup by mala zvoliť pri starostlivosti 50- ročná dáma, hoci majú rovnaký typ pleti, starostlivosť o pleť si vyžaduje odlišný prístup. 

A toto je aj posolstvo francúzskej značky NUANCE. Vieme, že každý typ pleti a každá chvíľa kedy sa o pleť staráme, vyžadujú špecifický a individuálny prístup. Prídete zažiť na vlastnej koži výnimočnú starostlivosť od odborníkov. Objavte tajomstvo starostlivosti o váš typ pleť. každý piatok od 14:00 – 19:00 hodiny priamo na pláží. Sme tu pre vás, aby sme sa o vás postarali a poradili vám. Navštívte nás na Magio pláži, nájdete nás v blízkosti detského kútika! Tešíme sa na vás, tím Dr.Max.

O NUANCE

NUANCE je značka francúzskej kozmetiky vyvinutej v spolupráci s poprednými odborníkmi z kozmetického sveta. Všetky aktívne zložky, ktoré nájdete v prípravkoch NUANCE sú výhradne prírodného pôvodu a získavané šetrným spracovaním, tak aby bola zachovaná ich vysoká čistota a účinnosť. NUANCE neobsahuje žiadne zaťažujúce látky. Je úplne bez parabénov, bez minerálnych olejov a neobsahuje silikóny. Vďaka tejto čistote môžete svojej pleti dopriať výnimočnú starostlivosť, ktorá rozvinie vašu  jedinečnú krásu. 

Kozmetika NUANCE ponúka 4 rady. 

 


Foto produkt 1.png

 

HYDROBALANCE CONTROL je rad pre hydratáciu, rovnováhu a sviežosť mladej pleti. 

 


Foto produkt 2.png

 

RADIANCE CONTROL má anti-stresové účinky, rozjasňuje pleť. Pomáha v starostlivosti o prvé mimické vrásky. 


Foto produkt 3.png

 

ANTI-AGEING COMPLEX regeneruje, vyživuje a omladzuje zrelú pleť. 

 


Foto produkt 4.png

 

SUPREME LIFTING pleť vypína, oživuje a vypĺňa aj hlboké vrásky. 

 


Každý jeden produkt NUANCE obsahuje práve tie aktívne látky, ktoré pleť ženy daného typu a veku skutočne potrebuje pre rozvinutie svojej prirodzenej krásy.