Ako si naplno užiť Magio pláž a odniesť si z nej čo najviac?

Ak sa idete na Magio pláž len tak poprechádzať a nasať letnú atmosféru, zašportovať si, alebo sa stretnúť s priateľmi po pár týždňoch pri chutnom drinku, poradíme vám, ako si z návštevy odniesť čo najviac zážitkov. 

Gearsport_sport_04.jpeg

  Aby to nebolo len bezduché behanie, skákanie, či ďalší volejbalový set, zoberte si so sebou hodinky Samsung Gear Sport, ktoré vám ukážu, či ste už spálili dostatok kalórií a môžete si dať ďalší burger. Zároveň budete mať pod palcom dĺžku tréningu, prejdenú vzdialenosť a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu napredovať. 

Idete večer na jeden z koncertov alebo si posedieť s priateľmi? Nezabudnite na smartfón Galaxy S9 alebo S9+, ktoré vám urobia perfektné zábery aj za zhoršených svetelných podmienok, keďže koncerty sa končia až po zotmení. Rovnako ich využijete aj na fotky a videá alebo selfie momentky s vašimi priateľmi.

Infinity_Display_3.jpeg

 A tak by sme mohli pokračovať. Počas návštevy sa určite nezabudnite zastaviť aj v Tech Lounge, kde si môžete vyskúšať vybrané smartfóny Galaxy S9 I S9+, A8, Note8, či spomínané hodinky Gear Sport. Poriadne si môžete obzrieť aj najnovšiu práčku Samsung Quick Drive, ktorá zvládne vyprať štandardnú várku bielizne už za 39 minút, alebo najnovšie QLED TV, ktoré sa vedia prispôsobiť svojmu okoliu, keď ich práve nesledujete. Možno sa do niektorého z pomocníkov zamilujete. 

Zabaviť sa môžete aj vo VR zóne (Virtual Reality), kde sú k dispozícii VR kreslo a niekoľko VR okuliarov Gear VR s tulivakmi.