Vychutnajte si letné zážitky naplno a uchovajte si ich aj na neskôr.

1.png

Leto si spájame s pohodou, športovými aktivitami, vodou či stretnutiami s priateľmi. A toto leto nebude iné. Preto je potrebné sa vybaviť zariadením, ktoré vám ho spríjemní, ale zároveň poskytne aj kvalitné uchovanie vašich spomienok. Spojte leto so smartfónom Samsung Galaxy S9 alebo S9+ a dostane všetko v jednom.

 

Smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ poskytujú niekoľko výhod, ktoré využijete nielen počas leta. Obe zariadenia majú nádherný Infinity displej, ktorý pôsobí tak, ako keby nemal ani orámovanie. Je to vďaka zaoblenému dizajnu, ktorý perfektne padne do ruky. Takýto displej oceníte počas sledovania klipov či filmov, kedy vás nebudú rušiť okraje. Rovnako ho oceníte aj pri sledovaní na slnku. Video zážitok si navyše vychutnáte aj vďaka AKG stereo reproduktorom doplneným o Dolby Atmos technológiu. Zábery z dovolenky tak môžete ukázať aj vašim priateľom pri letnom posedení na Magio pláži. Ak však nebudete chcieť rušiť okolie a zároveň prísť o kvalitný posluch, použijete pribalené AKG slúchadlá. To však nie je všetko.

2.png

Oba smartfóny sú vybavené perfektným fotoaparátom s variabilnou clonou, ktorá funguje rovnako ako ľudské oko. Ak je svetla dostatok, clona sa zúži a prepustí menej svetla. Naopak, keď je svetla málo, otvorí sa na maximum a prepustí ho viac. Vďaka tomu vždy urobíte perfektné fotografie počas dňa, ale aj noci. Dopomôže k tomu aj optická stabilizácia, ktorá vaše roztrasené zábery hravo upokojí.

Okrem perfektných videí v 4K rozlíšení viete s novými Galaxy S9 a S9+ urobiť aj netradičné zábery rýchlych pohybov. Umožňuje to nový režim Superspomalené zábery, ktorý z 0,2 sekúnd trvajúcej akcie urobí 6 sekundový spomalený záber. Takto zaujímavo viete zaznamenať napríklad výskok na sieti pri volejbalovom zápase, či efektný skok do vody. Ak sa obávate o úložný priestor, žiadne strachy. K dispozícii máte 64GB vnútornej pamäte, ktorú si viete rozšíriť microSD kartou o ďalších 400 GB. Čiže miesta na všetky videá, fotografie, ale aj hudobné albumy je dostatok.

3.png

 

Nezaskočí vás ani menšia nehoda s prevrátenou limonádou. Oba smartfóny sú totiž odolné voči prachu a vode. A aby váš Galaxy S9 | S9+ vynikol ešte viac, vyberte si jeden z množstva krytov.

 

Redakcia Magio Plaz