Tancujeme v rytme leta.

Riverpark Dance School je tanečná škola s najširšou ponukou tanečných hodín a cvičení pod jednou strechou pre širokú verejnosť, ktorú môže navštíviť naozaj každý – ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti, amatérski tanečníci, mierne pokročilí, pokročilí, až po profesionálnych tanečníkov – podľa zaradenia do jednej z týchto 4 tanečných úrovní. Učiť vás budú len tí najlepší z najlepších, výberu lektorov sme venovali veľa času a tešíme sa, že vám môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu.

AronMITU.jpeg

DANCEHALL s AronMITU  (JUN/JUL/AUGUST)

Dancehall tanečný štýl pochádzajúci z karibskej kultúry, ktorého mekkou je JamajkaJe to tanec pre ženy, mužov či dokonca deti. Už niekoľko rokov stále vznikajú nové kroky a Dancehall sa neustále vyvíja.Hodiny sú rozdelené na ženské a zmiešané, toto delenie vyplýva zo samotnej kultúry.Počas hodiny precvičíte celé telo, hlavne zadok, stehenné svaly a brucho. Je to tanec pre začiatočníkov aj pokročilých a tancuje sa na špecifickú dancehallovú hudbu a my Vám sľubujeme, že sa pri ňom poriadne zabavíte, ale aj zahrejete!

 

SALSA SOLO s Dee Reggaetonera (JUN/JUL)

Salsa je pohodová, plynulá, prirodzená, ale zároveň veľmi energická a temperamentná. Spája prvky z tancov rumba, chachachá, mambo, guaracha, mozambique či swing. Dáva priestor akejkoľvek kreativite a fantázií. Stačí vám prísť na hodinu s dobrou náladou, hravosťou, a najmä s dobrým sluchom, pretože bez hudby by salsa nebola salsou. Pri salse sa odviažete, vyjadríte ňou emócie, nájdete svoju zmyselnosť a nikdy sa nebudete nudiť. Toto všetko sa odzrkadľuje v tanci – uvoľnenosť, bezstarostnosť a dobrá nálada – tancovať salsu znamená okrem iného aj zabudnúť na problémy, vypnúť, naberať energiu a užívať si. Ide o dokonalú harmóniu tela, duše a srdca – salsa sa neučí, salsa sa žije!

dee reggaetonera.jpeg

REGGAETON s Dee Reggaetonera (AUGUST)

Reggaeton (Latino urbano) je temperamentné spojenie Latina, Dancehallu, Hip Hopu a rytmus Dembow.Zvodné pohyby panvy, hrudníka množstvo izolácií v rytme Dembow, alebo typické Perreo na podlahe. Čo to je? ... uvidíte na hodine ;) takže dámy latinky nechajte doma a pripravte si tenisky!Naša lektorka a medzinárodne uznávaná tanečnica Dee Reggaetonera sa na Vás už teší !

TANEC DETI 2-5 rokov s DISCO JARKOU (JUL/AUGUST)

Tanečné hodiny prebiehajú hravou formou. Deti zrkadlovo opakujú predvádzané tanečné pohyby, ktoré sú primerané tomuto veku. Prostredníctvom skvelej zábavy, hier a detských ako aj súčasných moderných piesní si Vaše ratolesti zdokonalia svoje tanečné schopnosti a samozrejme aj rytmické a hudobné cítenie. Konečne tanec pre deti, i tie najmenšie!