adidas Parley RUN FOR THE OCEANS

V stredu 20. júna vybehnú z bratislavskej Magio pláže všetci tí, ktorým plastový odpad nie je ľahostajný.  Bratislava sa týmto behom zapojí do celosvetovej bežeckej iniciatívy proti znečisťovaniu oceánov ‘Run for the Oceans’.  adidas v spolupráci s organizáciou Parley for the Oceans využíva silu športu a upozorňuje na hrozbu znečisťovania oceánov plastovým odpadom.

RFTO_event FB visual.png

 

Aj ty sa môžeš priamo podieľať svojim behom a prispieť do celosvetovej iniciatívy na záchranu našej planéty.  Vybehni spolu s bežeckou komunitou adidas Runners v stredu 20. Júna o 18:00  z adidas zóny na bratislavskej Magio pláži na 4-kilometrový beh okolo Dunaja.

Behu sa môžu zúčastniť úplne každý. Podmienkou je bežať s aplikáciou Runtastic, ktorá ti bude počítať odbehnuté kilometre.

DRESS CODE: biela a modrá

Okrem toho môžeš behom zastaviť znečisťovanie oceánov kedykoľvek medzi 8. júnom a 8. júlom. Prihlás sa do aplikácie Runtastic, pripoj sa ku skupine ADIDAS X PARLEY RUN FOR THE OCEANS a každý tvoj kilometer znamená 1$ pre Parley Ocean Plastic Program.

Vidíme sa v stredu a veríme, že spoločne odbehneme čo najviac kilometrov za oceány 😊

Viac info tu

#adidasparley #runfortheocean