Vyhraj s Deezerom VIP miesta na koncert a stretnutie s Korben Dallas.

Korben Dallas.jpg

Deezer ti prináša koncert skupiny Korben Dallas, ktorý sa uskutoční v stredu 4.7. o 20:00. 

Ale to nie je všetko! Zapoj sa do súťaže a vyhraj VIP miesta v prvej rade, welcome drink, darček a možnosť stretnúť a odfotiť sa s celou kapelou.
Stačí, ak si aktivuješ v termíne od 11.6. do 30.6. službu Deezer prostredníctvom spoločnosti Telekom a si v hre!

Žrebovanie a kontaktovanie výhercov bude prebiehať 2.7.2018.

DZ_Logo_CMYK.png

Na Deezeri si môžete hneď pustiť hudbu, ktorú potrebujete počuť, tak naskočte a užívajte si už vyše 53 miliónov skladieb.  Počúvajte novinky, osvedčené hity, nestarnúce klasiky aj vaše obľúbené skladby na mobile, tablete, či počítači.  Hudbu si môžete aj sťahovať a počúvať online aj offline, úplne bez obmedzení. 

Playlisty podľa žánrov či nálady, hitparády, odporúčania editorov a funkcia Flow, ktorá sa prispôsobuje vášmu vkusu a namixuje vám váš osobný soundtrack. Vyberte si svoju hudbu na ráno, na cesty, na relax, alebo na párty. Deezer je tam, kde to žije hudbou! 


Zákazníci Telekomu majú Deezer s 50% zľavou na celých 12 mesiacov iba za 2,99€ mesačne.  Viac info tu

Korben Dallas hi-res Maria Slezakova.jpg

Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roku 2010. Jej debutový album Pekné cesty (2011), ktorý vznikol ako živá nahrávka z koncertu, bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii album roka – cena kritikov.

Výraznejšie sa kapela presadila s druhým albumom Karnevalová vrana, ktorý vyšiel v roku 2013 vo vydavateľstve Slnko Records. Karnevalová vrana sa dostala na prvú priečku v albumovom rebríčku slovenskej verzie iTunes aj Spotify, a na Radio_Head Awards 2013 získali Korben Dallas ceny za najlepší album, singel (Otec) a najlepšiu koncertnú kapelu. V roku 2014 skupina vydala tretí album Banská Bystrica, najnovším albumom je Stredovek (2017).

Korben Dallas radi spolupracujú aj s inými hudobníkmi a skupinami. V relácii Rádia_FM sa predstavili so špeciálnym hosťom Andrejom Šebanom. V Česku aj na Slovensku odohrali sériu spoločných koncertov s kapelou Zrní, s Janou Kirschner nahrali duet Spolu. Na festivale Viva Musica! a neskôr aj na festivale Pohoda sa predstavili v sprievode symfonického orchestra. Projekt Korben Dallas Symphony bol zaznamenaný aj na albume Kam ideme (2015), na ktorom v skladbe Sen hosťuje aj Aneta Langerová. Kapela si zahrala na mnohých popredných slovenských a českých festivaloch, ako sú Pohoda, Colours of Ostrava, Rock for People alebo Grape.

Korben Dallas sú:

Juraj Benetin – gitara, spev
Lukáš Fila – basgitara
Ozo Guttler – bicie