Techlounge, miesto, ktoré budete chcieť navštíviť.

Keď sa povie Magio pláž, každý si predstaví to svoje. Od ležadiel umiestnených na bielom karibskom piesku, cez možnosti športového či kultúrneho vyžitia, dobrého jedla až po technické novinky ukryté vo vynovenom Techlounge. Tento rok sa návštevníci okrem kultovej Smart obývačky, vybavenej najnovšími zariadeniami na sledovanie stavu domácnosti, môžu tešiť aj na úplne novú Magio obývačku. 

 

OMD80031.jpg

Inteligentná domácnosť na vlastnej koži

Smart obývačka opäť ponúkne možnosť vyskúšania najnovších SmartHome technológií, ktoré premenia váš klasický domov na inteligentnú domácnosť. Rôzne senzory na sledovanie stavu vašich spotrebičov, inteligentné zásuvky, ktoré dokážete na diaľku ovládať, špeciálne svetlá na navodenie atmosféry či inteligentné kamery, si určite získajú vaše sympatie.  

 

Najviac prémiového futbalu s Magio obývačkou

Magio obývačka okrem chill-out zóny ponúkne aj priestor na sledovanie tých najlepších športových zápasov s Magio TV. Milovníci futbalu, cyklistiky či tenisu si aj teraz prídu na svoje. Čakajú na nich priame prenosy z Majstrovstiev sveta vo futbale, vrátane španielskej La Ligy, prestížna cyklistická súťaž Tour de France, najsledovanejší tenisový turnaj na zelených kurtoch Wimbledon či ďalšie športové prenosy.

 

Virtuálna realita, tak jedine so Samsungom

Kto dáva prednosť novinkám, by určite nemal vynechať návštevu druhého poschodia. Tam na vás budú čakať najnovšie smartfóny Samsung Galaxy S9 I S9+. Tým z vás, ktorí by chceli okúsiť virtuálny 3D svet, je určený priestor s virtuálnou realitou. Po nasadení VR okuliarov sa v okamihu prenesiete do úplne inej dimenzie, odkiaľ sa už nebudete chcieť vrátiť. Ale ak by predsa len náhodou, po náročnom výlete do virtuálneho sveta môžete načerpať nové sily v ďalšej chill-out zóne. Všetky tieto najnovšie novinky na vás budú čakať v špeciálnom Samsung lounge na druhom poschodí.

 

Letný office? Prečo nie?

Ako by ste si predstavovali ideálny out of office? Určite mimo klasickej kancelárie či open space-u. Vyberte sa na najväčšiu bratislavskú pláž a doprajte si viac voľnosti pri plnení svojich pracovných povinností. Kontajner Letný office, ktorý sa nachádza na druhom poschodí Techlounge, si určite rýchlo obľúbite. Jednoduchou rezerváciou dáte vašim meetingom či poradám s kolegami nový rozmer. Čakajú na vás pohodlné priestory s rýchlou a stabilnou WiFi, ktorá vám zabezpečí konektivitu počas celého dňa. A nie len to, ak sa rozhodnete zameniť Letný office za biely piesok, oceníte dostupnosť WiFi v celom areáli Magio pláže. 

 

Telekom shop priamo na Magio pláži

Čo by to bolo za Magio pláž, keby ste si nemohli vybaviť aj niektoré služby Telekom? Ak si zmyslíte počas vášho nič nerobenia, že ste zabudli zaplatiť faktúru alebo vám prišla nečakaná návšteva, ktorú potrebujete vybaviť SIM kartou, vyberte sa do nášho Telekom shopu, ktorý nájdete na prízemí Techlounge. Naši ochotní pracovníci vám radi pomôžu so základnými požiadavkami alebo vás nasmerujú do najbližšieho Telekom centra. 

MagioPlaz_lowres (133).jpg

 

Na Magio pláži myslíme aj na najmenších. Nie len širokou ponukou zábavných programov či aktivít, ale aj rôznymi plážovými doplnkami s detským motívom Ťuki. V najnovšej kolekcii Ťuki nájdete tričká, fľašky, osušky, knižky a ďalšie doplnky, ktoré vyčarujú všetkým deťom úsmev na tvári. Keďže vieme, ako je dôležité byť stále online, nenechávame vaše smartfóny bez šťavy. Za vratnú zálohu si v Telekom shope budete môcť zapožičať externú nabíjačku, ktorá vám dodá energiu na ďalšie zážitky, pretože v najlepšej sieti #nicniejenemozne. Toto všetko a viac nájdete v našom Telekom shope na prízemí Techlounge, tak neváhajte a zastavte sa.