Hudba bez hraníc vrcholí

PKO - Pláž kultúry a oddychu bolo heslom tohoročného leta na Magio Pláži. Nieslo sa aj v znamení množstva skvelých koncertov a neopakovateľnej hudobnej atmosféry. Štvrtok 31.8. sa uskutoční posledný koncert série Samsung Hudba bez hraníc a line-up bude naozaj exkluzívny.

19.30 – 20:30

PETR MUK BAND

Koncertovaním nadväzuje na kapelu a sólovú dráhu Petra Muka. P.M. Band tvoria pôvodné vokalistky Jana Feriová, Míša Klímková a Jana Vaněčková, rytmika Zbyšek Kordač (basgitarista) a Tomáš Waschinger (bicie) plus gitara, spevák, klávesista a producetMukovhoposledného albumu Luděk Fiala a gitarista Vít Bareš. Spolupracovníci a priatelia Petra Muka ponúkajú zaujímavé varianty jeho skladieb ako spomienku, poďakovanie a ako hudobnú radosť pre jeho fanúšikov.

20:30 – 22:00

OCEAN

Kapela Oceán, v ktorej začínal aj spevák Petr Muk zažila svoj najväčší komerčný úspech v 2. polovici 80. a začiatkom 90. rokov. V roku 2011 skupina obnovila svoju činnosť. Petra Muka nahradila speváčka Jitka Charvátová. Od roku 2014 sa plnohodnotným členom stal aj Dušan Vozáry, dlhodobý textár skupiny.

OCEAN_leknin_fin.jpg
KONCERTYAndrea Kohutova