Ako prepojiť letnú náladu s prácou?

Magio Pláž a 0100 Campus vie ako na to!

0100 Campus je medzinárodný coworking, ktorý minulý rok otvoril svoje brány v Mlynskej doline. Medzitým sa v priestoroch 0100 Campus usporadúvali rôzne zaujímavé podujatia a workshopy, celkovo sa ich zúčastnila viac ako 1000-ka ľudí.

Počas nasledovných 8 týždňov si 0100 Campus v spolupráci so Slovak Telekompre Teba pripravil pravidelné utorkové workshopy na rôzne témy so skvelými spíkrami priamo na Magio Pláži, v Tech Lounge-i.

Prvú prednášku si budeš môcť vypočuť už budúci utorok, 4.7.2017 o 18:00 s inšpiratívnym kreatívcom Marekom Guregom, ktorý bude hovoriť o reklame, čo je to Insight, aké je zlaté pravidlo Headlinu, aké sú efektívne štruktúry kreatívneho procesu, čo je to Serendipita… Inými slovami KREATIVITA NAŽIVO. O ďalších spíkroch Ťa budeme informovať čoskoro na našich sociálnych sieťach. Vstup na všetky workshopy je zadarmo, je potrebné sa iba zaregistrovať cez Event Bride. 

Popri tom Ťa čaká bezplatný mentoring od zakladateľov 0100 Campus, ktorí Ti radi poradia ako si rozbehnúť firmu alebo rozvíjať svoj talent. Každý utorok Ťa budú počas celého dňa čakať v Tech Lounge, nájdeš ich podľa brandovaného 0100 Campus trička. :)


Tešíme sa na Teba! 

 

EVENTYAndrea Kohutova