Plážové kráľovstvo krásy Dermacol

Poslednú júlovú sobotu sa o zdravie aj krásu vašej pokožky postará značka Dermacol.

Tvrdenie, že len zdravá pokožka je krásna, platí v lete dvojnásobne. Preto sa o vás v sobotu 29. júla popoludní postará tím značky Dermacol.

Priamo na Magio pláži môžete na vlastnej koži vyskúšať produkty z radu SUN určené na starostlivosť o pokožku počas slnenia i po ňom. Nájdete v ňom výrobky, ktoré sa rozhodne oplatí vyskúšať. Nové ochranné spreje majú dokonale transparentnú a nemastnú textúru, takže nezanechávajú biele stopy ani mastný povlak. Vodoodolné mlieka určené pre citlivú detskú pokožku zase dokonale ochránia počas pobytu na slnku aj vašich najmenších. A aby sme nezabudli ani na korunu krásy, špeciálny stylingový sprej ošetrí vaše vlasy a dodá im neodolateľný vzhľad plážových vĺn.

Keďže značka Dermacol je vďaka svojmu vysoko kryciemu krému Make-up Cover už niekoľko desaťročí synonymom make-upu, nebude chýbať ani dekoratívna kozmetika, ktorej široká ponuka poteší dievčatá a dámy v každom veku. A to doslova. Dvorný vizážista značky Tomáš Vida poradí aj prakticky ukáže, ako si urobiť skvelé vodoodolné líčenie, menšie slečny si zase môžu nechať upraviť vlásky pomocou farebných púdrov.

Navštívte naše plážové kráľovstvo krásy a nechajte sa hýčkať farbami aj vôňami Dermacol. Okrem starostlivosti a cenných rád máme pre vás pripravených aj množstvo darčekov a zábavy.

Tešíme sa na vás už túto sobotu 29.7. od 15:00 do 18.00 hod.

EVENTYAndrea Kohutova