Spoznajte svet výhod automobilov Kia

Na Kia Roadshow na Magio Pláži 19.-23.7.2017 vás čaká zaujímavý program. Nájdite si chvíľku a preskúmajte, čo robí značku Kia tak unikátnou. Kia je vždy správna voľba. Vyskúšajte naše modely priamo na Magio Pláži, otestujte ich jazdné schopnosti ako aj komfort, ktorý ponúkajú. Existuje veľa dôvodov, prečo kúpiť automobil Kia a tento zoznam neustále narastá, cez oceňovaný dizajn až po vynikajúce technológie. 

Na jednom mieste sa tiež dozviete, prečo sú pre vaše vozidlo Kia dobré práve originálne náhradné diely a príslušenstvo. Sú vysoko kvalitné, spoľahlivé, odolné, navrhnuté a skonštruované tak, aby dokonale sadli do vášho vozidla. Ak si chcete užiť veľa šťastných kilometrov, vždy trvajte na originálnych náhradných dieloch Kia. 

Prečo si vybrať originálne náhradné diely Kia? 1. Nič sa nevyrovná originálu 2. Najlepší možný výkon 3. Precízne spracovanie

Okrem prezentácie značky na vás čaká hudba, zábava, príjemné prostredie a personál, ako aj možnosť vyhrať pobyt v Bešeňovej pre celú rodinu či koncert skupiny 4D (21. júla 2017 o 18:00 h), ktorý sa uskutoční exkluzívne priamo na hornej terase kamiónu Kia.

Tešia sa na vás tiež naši oficiálni partneri ČSOB a Automax oficiálny dovozca olejov a mazív značky Shell.

EVENTYAndrea Kohutova