Plážová dermoporadňa s lekárňami Dr.Max

Od 21. júla máte možnosť poradiť sa s dermoporadkyňou z lekární Dr.Max ohľadom správneho výberu opaľovacích prostriedkov, ale aj starostlivosti o pleť či pokožku vašich detí. Bude tam len pre vás každý druhý piatok medzi 15:00 – 19:00.

Viete, čo sledovať v zložení opaľovacích krémov a olejov? Viete, aký ste fototyp? Viete, aké UV žiarenie je v krajine, kam sa chystáte?

Odborníci z lekární Dr.Max vyšli toto leto ďalej, za brány lekární, kde ich bežne stretávate. Na Magio pláž prinášajú možnosť poradiť sa ohľadom výberu správnej ochrany pred slnkom nielen pre vás, ale aj pre vaše deti. Ak si neviete rady, odporučia vám vhodný prípravok na základe vášho fototypu kože, veku, ako aj prípadnej destinácie cestovania. Poradia ale aj to, čo napríklad sledovať v zložení opaľovacieho prípravku.

Pre všetkých návštevníkov Magio pláže je navyše bezplatne k dispozícii slnečná kozmetika EQUILIBRIA založená na sile prírody. Obsahuje výťažok z morskej rasy, ktorý pomáha chrániť pokožku pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia. Má veľmi vysokú odolnosť voči vode, je vhodná aj na citlivú pleť a dokonca je možné ju používať aj u detí už od narodenia.

Navštívte nás na Magio pláži, nájdete nás v blízkosti detského kútika!