Kariera.sk na Pláži

Už túto stredu sa na bratislavskej Magio pláži rozbieha inovatívny letný projekt s názvom Kariéra na pláži. Je to prvý kariérny event svojho druhu. Koná sa v letných mesiacoch, v príjemnom plážovom prostredí, vonku pod holým nebom.

Projekt reflektuje aktuálnu situáciu na pracovnom trhu Slovenska, keď nedostatok kvalitnej pracovnej sily riešia v súčasnosti prakticky všetky odvetia. Je orientovaný na zamestnancov aj na zamestnávateľov.

Cieľom projektu je poskytnúť zamestnancom možnosť zvyšovania ich osobnej hodnoty na trhu práce, priestor na otestovanie ich vedomostí, úrovne jazykových znalostí, na konzultácie a poradenstvo či na zorientovanie na trhu práce.

Zamestnávateľom a firmám ponúka projekt nástroj na nábor nových zamestnancov, lead manažment či na budovanie vlastného Employer Brandingu, ktorý je horúcou témou dneška. 

Projekt Kariéra.sk na pláži štartuje už najbližšiu stredu 19. 7. 2017 o 14.00 hod. v priestoroch Magio pláže. Témou prvej kariérnej stredy je cvičný pracovný pohovor v zmysle hesla „Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“. Odborným garantom projektu je renomovaná HR manažérka Josephine M. Swift, ktorá má vyše 19-ročnú prax v oblasti ľudských zdrojov doma aj v zahraničí. Pracovala pre nadnárodné firmy ako KPMG, Lenovo či Alcatel.

Okrem cvičného pracovného pohovoru bude záujemcom k dispozícii aj „Líčenie na pracovný pohovor“ v spolupráci s dm drogerie, kde sa dozviete, aká vizáž je optimálna na pracovný pohovor, čo vášmu výzoru prospeje a čoho sa radšej vyvarovať.

Nultý ročník projektu venuje pozornosť aj odbornému školstvu a duálnemu vzdelávaniu.

Organizátorom projektu je Zoznam.sk, prevádzkujúci portály Kariera.sk a Karierainfo.sk. Ďalším organizátorom je MW Promotion, s. r. o.

 

EVENTYAndrea Kohutova