Leto v pohybe s dm drogerie

Hýb sa, buď v pohybe, skrátka ži! Dm drogerie ti v stredu 19.7. prináša na Magio Pláž jedinečný program, ktorý ťa rozhýbe a naštartuje,

ŠPORT ZÓNA

Zatancuj si v latino rytme s lektorom tanca Tiborom a jeho partnerkou Denisou z DANCE4YOU

Priprav sa s be cool academy na dm ženský beh. Tréning začína o 18.00 s dievčatami zo she runs komunity. Pozri si aj výstavu tričiek a medailí a príď sa poradiť s odborníkom na beh alebo vyskúšať si, aké ľahké je vybicyklovať vlastné smoothie. Aktivity fungujú v čase 14:00-19:00. Každý, kto navštívi šport zónu, má možnosť vyhrať vstup na dm ženský beh zdarma! Losujeme každú hodinu od 16:00 hod.

FOOD ZÓNA

Stretni sa s hviezdou! Neváhaj a príď si v čase od 17:30 – 19:00 pre pár rád od skvelej moderátorky, mamy a food blogerky Miriam Šmahel Kalisovej, ktorá aj niečo dobré navarí. Okrem iného bude pripravená aj ochutnávka produktov dmBio.

KIDS ZÓNA

Dm drogerie nezabúda ani na najmenších. Čaká na nich kopec detských súťaží od 16:00 do 19:00 a maľovanie na tvár od 15:00. Každé súťažiace dieťa si odnesie malý darček. A v čase od 15:30 do 17:00 sa tu môžete stretnúť a odfotiť sa s vevericami Bibi a Bibkom či klokanom Molfíkom.

BEAUTY ZÓNA

Spoznaj našu novú dm značku dekoratívnej kozmetiky trend It Up. Zadarmo ťa nalíči naše beauty blogerky Vierka z blogu my new beauty book a Eliška z blogu www.elimakeupartist.sk a opäť nebude chýbať ani manikúra so širokou paletou farieb značky trend It Up od Timey. Okrem iného si môžeš v beauty zóne vyrobiť vlastné tričko spolu s beauty blogerkou Rebekou, známou pod blogerským menom Fresshion a Ivanou z blogu www.sweetladylollipop.com. A v spolupráci s našimi žiakmi a CEEV Živica si môžeš prísť vyrobiť prírodnú kozmetiku. 

Nezabúdame však ani na pánov. Príď sa dať ostrihať alebo upraviť si svoju bradu do najvychytenejšieho holičstva MMG a vyskúšaj si vlasovú kozmetiku zn. Balea MEN. Celý tím ti bude k  dispozícii v čase od 14:00 do 20:00 hod.

A ešte niečo navyše! K dispozícií bude fotostena a možnosť vyvolať si fotky grátis! Pre všetkých, ktorí nás navštívia, sme pripravili súťaž o 10 dm boxov!

Čo ťa to bude stáť? Okrem skvelej nálady, pekného počasia a nekonečnej zábavy máš všetko zadarmo!

 

EVENTYAndrea Kohutova