Svetoznáma Dinner in the Sky prichádza na Tyršovo nábrežie

Chcete vidieť z vtáčej perspektívy Magio Pláž, Dunaj či Staré Mesto? A chcete sa pri tom aj skvele najesť? Zažite Večeru v oblakoch!

Už po druhý krát sa v dňoch 20. až 30.júla 2017 predstaví v Bratislave na Tyršovom nábreží, v blízkosti Starého mosta, celosvetovo známy projekt Dinnerin the Sky.

Myšlienka a koncept Dinner in the Sky ponúka predovšetkým mimoriadny kulinársko – adrenalínový a nezabudnuteľný zážitok stolovania v oblakoch vo výške 50 metrov, spolu s exkluzívnou atmosférou, dych vyrážajúcim výhľadom na mesto a kuchyňou od tých najlepších šéfkuchárov.

 Projekt Dinner in the Sky je svetovou prestížou a bol realizovaný už v 40 štátoch sveta. Plošinu, ktorá váži 7 ton, zdvíha s návštevníkmi špeciálny žeriav do výšky 50 metrov. Samozrejme, dbá sa o bezpečnosť, plošina je skonštruovaná podľa najprísnejších bezpečnostných pravidiel.

Na nábreží Dunaja bude denne od 20. do 30 júla pripravený stôl pre 22 hostí, o ktorých sa postarajú top šéfkuchári a tím čašníkov.

 Pre návštevníkov pripravia okrem netradičného zážitku to najdelikátnejšie jedlo.  V oblakoch si môžete dať raňajky, obed, večeru, alebo si vychutnať šampanské, degustovať víno a koktail. Variť budú špičkoví šéfkuchári Michal Konrád (šéfkuchár roka, FouZoo - reštaurácia roka). Podávať sa bude aj Michelínske menu od top rakúskeho šéfkuchára Rolanda Hubera.

 Akcie sa môžu zúčastniť aj deti v sprievode dospelých, vozíčkari, aj ľudia s telesným postihnutím. Podrobnejšie informácie návštevníci nájdu na www.dinnerinthesky.sk, kde sa dajú objednať aj lístky.

 

POZOR SÚŤAŽ!

Chceš si vychutnať šampanské v oblakoch s výhľadom na Magio Pláž? Uhádni, do akej výšky zdvíha žeriav reštauračnú plošinu, a vyhraj poukážku pre dvoch do Dinner in the Sky. 

Hlasovať môžeš tu: https://www.facebook.com/zakotvinaplazi/photos/pb.504643633059641.-2207520000.1500039868./673343702856299/?type=3&theater

 

JEDLOAndrea Kohutova