Aby ste nezmeškali žiadny tréning...

...máme pre vás prehľadný rozpis všetkých tréningov na Magio Pláži.

GOLEM CLUB prináša na Magio Pláž naozaj pestrú paletu športových aktivít.

Navštívte hodinu Pilates dynamic v pondelok o 12:00 – univerzálnu metódu precvičenia celého tela nie len strečingom ale aj nadobudnutím sily.

Ak vás baví trénovať v teame, skúste Kruhový tréning v pondelok o 18:00, vďaka ktorému sa dostanete naozaj rýchlo do formy.

Peťa Satinová vás každý utorok o 18:00 pozýva na Power jogu, v rámci ktorej sa uvoľníte aj spevníte zároveň.

Vinyasa joga je založená na plynulom prechode jednotlivých pozícií a kladie dôraz na dýchanie. Zacvičíte si ju vždy v stredu o 8:30 ráno.

Vyskúšajte aj Urban city training s Janym Landlom. Toto cvičenie je makačka a nikdy nevieš čo ťa čaká. Nechaj sa prekvapiť každý utorok o 19:00!

Golem pri tvorbe plážového rozvrhu myslel aj na tých skôr narodených, každú stredu o 10:00 je pripravené aj Cvičenie pre seniorov.

Prepracovaný redukčný, rysovací a kardio tréning s názvom SOM® zažijete na Magio Pláži vždy v sobotu o 9:30 ráno a v stredu o 19:00.

Máte radi skákanie? Čo tak vyskúšať novinku Kangoo jumps, skupinové cvičenie v netradičnej obuvi, ktorú vám samozrejme požičiame. Cvičenie prebieha vždy vo štvrtok o 18:00 a keďže počet topánok je obmedzený, je nutné rezervovať si miesto vopred na 0904 707 021.

Neviete sa rozhodnúť, či radšej tancujete, boxujete alebo cvičíte pilates? Choďte v stredu o 20:00 a v piatok o 18:00 na Piloxing, ktorý tieto všetky športy v sebe spája a kombinuje!

DeepWORK® je atletický, jednoduchý, náročný, jedinečný a úplne iný cvičebný program. Tréning piatich elementov plný energie, založený na princípe Yin a Yang zažijete každý štvrtok o 8:30.

Exkluzívne na Magio Pláži môžete každý štvrtok o 19:00 zažiť Salsation, tanečný fitness program v latinskoamerickom rytme.

Najnovšie výskumy hovoria, že najrýchlejšie sa chudne pri intervalových tréningoch. Tabata je jedným z nich. Striedajte 20sekundové tréningové intervaly s 10 sekundovým oddychom a uvidíte ako sa vám rýchli metabolizmus. Každý piatok od 7:00.

Zumba je tu už niekoľko rokov a našla si svojich priaznivcov. Exotické, zábavné a efektívne tanečné cvičenie zažijete každú nedeľu o 18:00.

Tomáš Hantabál z vás spraví skutočného sparťana, vždy v sobotu o 11:00! Spartan tréning je síce tvrdá drina, ale je vhodný naozaj pre všetkých.

BODYBALANCE® je kombinácia jogy, Tai Chi a pilates. Cvičí koncentráciu a preto tento tréning poskytuje pocit kľudu a relaxu. Skúsiť ho môžete každú nedeľu o 10:00.

ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA pre návštevníkov Magio Pláže pripravili tiež zaujímavý tréningový plán. V pondelok o 19:00 špeciálny ženský bežecký tréning Fit&Run. V stredu o 18:00 Bežecký tréning a vo štvrtok o 7:00 ráno Strength&Core tréning.

Tanečné hodiny s RIVER PARK DANCE SCHOOL sú počas týždňa dve: Dancehall v pondelok o 20:00 a Raggaeton v piatok o 19:00.

treningy.jpg
SPORTAndrea Kohutova