Letné kino Bažant Kinematograf

Festival filmov pod holým nebom - Letné kino Bažant Kinematograf, sa predstaví aj tento rok na Magio pláži. Každoročne „pestrofarebný“ program začína 15. júla a trvá do 18. augusta, vždy od soboty do stredy. Program ponúkne rôznorodý výber kvalitných a úspešných filmových titulov z posledného obdobia, špeciálne filmové uvedenia a tiež filmové novinky. Kino svoje brány otvorí v sobotu 15. júla úspešným filmovým muzikálom La La Land (r. D. Chazelle) a sezónu ukončí slávnostnou slovenskou premiérou nového česko-slovensko-dánskeho filmu Jana Svěráka Po strništi bos, za osobnej účasti jeho tvorcov.

Z júlového programu čaká návštevníkov Magio pláže napríklad úspešný slovenský film Únos, československý film Obecná škola, kreslení Mimoni či muzikálový film režiséra Miloša Formana – Vlasy. V rámci mesiaca august máte možnosť vidieť argentínsko-španielsku komédiu Divoké historky, skvelý taliansky film Úplní cudzinci či oscarového Amadea.

Úplné informácie o filmoch vo výbere putovnej prehliadky Bažant Kinematograf, podrobný rozpis premietaní a program nájdete na www.kinematograf.sk.

Bazant Kinematograf na Pláži
EVENTYAndrea Kohutova