Bláznivý koncert - DJ VEC, Hafner & Beyuz!

Koncert a počúvanie aj sťahovanie hudby prináša Deezer! 

deezer-logo-cmyk.png

Už 18.6. o 19:00 si na Magio Pláži užijete originálny hudobný večer. Predstaví sa vám trojica: raper Vec (tento krát v roli D-Ja) a nezameniteľné bláznivé duo - moderný spevák Hafner a jeho dvorný producent Beyuz.

Vec je predovšetkým raper, ale roky sa venuje aj DJ-ingu a produkcii, na konte má aj víťazstvo na česko-slovenskom šampionáte v DJ-ingu a účasť na svetovom finále. Patrí k zakladateľom hip-hopu na Slovensku aj v Česku. Ľudí si získal tým, že v jeho hudbe i textoch nedominuje ego, ale myšlienka a názor, a to všetko s dávkou nadhľadu. Ako vtipne sa dá pracovať so skladbami naprieč žánrami vám ukáže vo svojom Dj sete.


Tvorba Hafnera & Beyuza je plná pozitívnych vibrácií, hopsavých hudobných produkcií a vtipných textov. Od roku 2007 stihli vydať štyri albumy. Ich posledný album Opice a Ananásy je farebný vizuálne, zvukovo aj textovo, opice tu znamenajú bláznovstvo a ananásy zase chuť leta. Na 11 výsledných skladieb si chalani vystačili sami bez akýchkoľvek hostí, rovnako aj vydanie zastrešili pod domovským Brekeke Recordz.