Bežecké tréningy adidas Runners Bratislava

Každú stredu o 18:00 na Magio pláži pri adidas stane!

Bežecké tréningy s adidas Runners sú naozaj pestré a sú pod vedením profesionálnych trénerov s cieľom poskytnúť kvalitnú bežeckú prípravu. Zameriavajú sa na správnu bežeckú techniku, kondičnú prípravu, výživu, ale aj regeneráciu po behu. 


Tréningy sa nenesú v duchu nekonečného behania, venujeme sa zlepšeniu techniky a ekonomiky behu, zapájame rôzne silové cvičenia a, samozrejme, nesmie chýbať ani kvalitný strečing. Tréningy sú určené pre všetkých, pre rýchlych aj pomalých bežcov, pre začiatočníkov aj pokročilých. 
Tréning pre začiatočníkov je najpestrejší, nakoľko sa snažíme ľudí naučiť správnu bežeckú techniku, posilniť svaly, ktoré sú dôležité pri behu, a postupne ich dostať na ďalšiu úroveň, aby spoločne s nami mohli dosiahnuť svoj bežecký cieľ. 


U pokročilých bežcov je tréning zameraný aj na samotný výkon v behu. Bežec nás oboznámi so svojím cieľom a my sa mu snažíme v tom pomôcť s nastavením tréningu alebo svojimi poznatkami. Môžeme zaručiť, že na našich tréningoch nájdete parťákov, s ktorými vám dlhý 60-minútový beh bude pripadať ako 5-minútový.


Ak sa chceš tréningu zúčastniť, je potrebné zaregistrovať sa na: http://www.adidas.sk/adidasrunners/