Superkoncertný týždeň

Tento týždeň sa Magio Pláž ponesie v znamení hudby. Superkoncertný týždeň zahájime už dnes, 8.8. o 20:00 s kapelou HEADMOVERS. Nadžánrový neo-soul hudobný projekt, ktorý v sebe spája prvky žánrov jazz, funk, r´n´b a soul vás na 100% očarí. Hudobný projekt vznikol spojením mladých, talentovaných, ambicióznych hudobníkov, ktorí majú za sebou mnohé úspechy a skúsenosti. Hudobníci si kladú za cieľ Vás svojou hudbou predovšetkým uvoľniť. Repertoár projektu pozostáva z originálnej tvorby, známych jazzových štandardov, či populárnych skladieb súčasnosti ladených do neo-soulového šatu.

Vo štvrtok, 10.8. o 20:00 je pripravená kapela LA3NO CUBANO v rámci projektu SAMSUNG Hudba bez hraníc. La3noCubano je multižánrová slovenská kapela, fungujúca od roku 2005. Spočiatku išlo o zoskupenie perkusionistov, hrajúcich rytmy z celého sveta - africké, latinsko-americké, arabské, cigánske, balkánske, drum&base či funky (odtiaľ názov "world music").

O 21:00 pokračuje projekt SAMSUNG Hudba bez hraníc s koncertom MEDIAL BANANA. Šesťčlenná kapela z Bratislavy sa v priebehu 6 rokov existencie vypracovala na post najznámejšej slovenskej reggae formácie so stále sa rozrastajúcou fanúšikovskou základňou. Druhý štúdiový album s názvom Rockin’ It, z ktorého je cítiť nielen lásku k reggae, ale aj umelecký rast je aktuálnou novinkou. Páni z Medial Banana však makať neprestávajú a bezprostredne po vydaní novinky sú na ceste za novým vytúženým projektom, ktorý nesie meno Inna Jamdown, nahrával sa na Jamajke a vy si ho vychutnáte už toto leto.

Hudobný týždeň pokračuje aj v piatok 11.8. o 19:00 koncertom Bibi Hall. Mladá speváčka, ktorá ukončila muzikálové konzervatórium sa aktuálne venuje nielen spevu, ale jej veľkou vášňou je aj tanec a herectvo. V marci sa vrátila zo študijného pobytu v Los Angeles. "Všetko čo robím, robím s vášňou, emóciou, láskou, vkladám do toho 100% nasadenie, nikdy neskončím skôr pokiaľ necítim spokojnosť z dosiahnutého výsledku. Spev a tanec, to je pre mňa ako pre niekoho dýchať, preto život bez nich je nemožný."

KONCERTYAndrea Kohutova