#letovpohybe s dm

Príď sa s nami zabaviť na Mágio pláž 9.8. 2017.

Stretnúť nás môžeš tu: 

ŠPORT ZÓNA 

Zatancuj si v latino rytme s lektorom tanca Tiborom a jeho partnerkou Denisou z DANCE4YOU alebo si príď zacvičiť s Vierkou Ayisi. Sme tu pre Teba v čase od 15:00 do 19:00. 

FOOD ZÓNA  

Maminy, pozor!  Príďte na atraktívny workshop s ukážkami varenia " Tipy a triky na zdravé varenie pre deti do 3 rokov " výživových poradkýň zo skupiny Čo jedia zdravé deti!  Okrem iného vás naučia robiť kvalitné a chutné kaše, či iné jedlá s použitímproduktov zn. dmBio. Začíname o 17:00.  Pripravená bude aj ochutnávka produktov zn. dmBio. Privítame vás na nej od 17:00 do 19:00 hod.

KIDS ZÓNA 

Nezabúdame ani na najmenších. Čaká na nich kopec detských súťaží (16:00-19:00 hod.) aj maľovanie na tvár  (15:00-19:00 hod.). Každé súťažiace dieťa si od nás odnesie malý darček. Môžete sa tu stretnúť s vevericami Bibi a Bibkom či klokanom Molfíkom (15:30-17:00 hod.)a urobiť si s nimi super fotku. 

BEAUTY ZÓNA 

Spoznaj našu novú dm značku dekoratívnej kozmetiky trend It Up. Zadarmo ťa nalíčia naša beauty blogerka Tina z blogu Tina Naté a známa vizážistka Alena Schulczová a opäť nebude chýbať ani manikúra so širokou paletou farieb značky trend It Up od Timey. Okrem iného si môžeš v beauty zóne vyrobiť vlastné tričko spolu s beauty blogerkou Rebekou, známou pod blogerským menom Fresshion a Ivanou z blogu www.sweetladylollipop.com

Nezabúdame ani na pánov. Príď sa dať ostrihať alebo upraviť si svoju bradu do najvychytenejšieho holičstva MMG a vyskúšaj si vlasovú kozmetiku zn. Balea MEN. Celý tím ti bude k  dispozícii v čase od 14:00 do 20:00 hod.

A ešte niečo navyše! Okrem iného bude k dispozícií fotostena a možnosť vyvolať si fotky grátis! Pre všetkých, ktorí nás navštívia, sme pripravili súťaž o 10 dm boxov!

Čo ťa to bude stáť? Okrem skvelej nálady, pekného počasia a nekonečnej zábavy máš všetko zadarmo!

 

LIFESTYLEAndrea Kohutova