Beachtenisový turnaj už túto sobotu aj s Martinom Kližanom, Jojom Kovalíkom a Annou Karolínou Schmiedlovou

Už túto sobotu sa na Magio Pláži uskutoční Nay Beach Tennis MASTERS, vyvrcholenie letnej sezóny 2017 a série turnajov v plážovom tenise na Slovensku. Diváci sa môžu tešiť na deň plný zábavy, súťaží pre deti aj dospelých, skvelej hudby v podaní DJa a samozrejme kvalitných zápasov. Víťazný pár mužskej a ženskej kategórie si odnesie finančnú odmenu 300eur. Finalisti oboch kategórií sa môžu tešiť na odmenu 200eur.

Program bude pestrý. Najväčším lákadlom bude exhibičný zápas o 16:00, ktorý si prídu zahrať naše tenisové hviezdy, daviscupoví reprezentanti Martin Kližan a Jozef Kovalík a fedcupová reprezentantka Anna Karolína Schmiedlová v kombinácii s 24. hráčkou sveta v beach tenise Katarínou Páleníkovou a ďalšími zahraničnými beach tenisovými a tenisovými profesionálmi.

Po zápase bude pripravený fotograf a fanúšikovia si budú môct dať vytlačiť fotografiu so svojím favoritom priamo na mieste a získať na ňu hneď aj autogram.

Možnosť vyskúšania plážového tenisu, ako aj súťaže o zaujímavé ceny a detský turnaj o 14:30, bude počas celého dňa ponúkať Beach Tennis Academy Slovakia.

Celý program podujatia nájdete na FB stránke @naybeachtennistour "Nay Beach Tennis Tour 2017" alebo na www.beachtennis.sk

Beachtenis program.png
Iveta Puchovanova