PONDELOK / 23. 7. 2018

12:00 – 13:00

POWER JOGA
Power joga s Dankou


18:00 - 19:00

KRUHOVÝ TRÉNING        
GOLEM Club s Tomášom 


18:00

Classic Runs s adidas Runners

HILL WORKOUT, TEMPO RUN, STAIRS RUN, FARTLEK RUN


SOM
Tréning so Soňou            

19:00 – 20:00   

 


20:00 - 21:00

Latino Fitness

s Erikou


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


UTOROK / 24. 7. 2018

7:00 – 8:00   

TABATA     
TAbata s Chrisom / GOLEM


Tanec deti 2-5 rokov
Disco Jarka

10:00 - 11:00


16:00 – 17:00

Zdravý chrbát
s fyzioterapeutom / GOLEM


Functional training s adidas Runners
 

17:00


Girls workout s adidas Runners

18:00


18:30 - 20:00

Angličtina na pláži / The Bridge
PSYCHOLOGY - Work-Life Balance


19:00 - 20:00

Power joga
s Petrou / GOLEM


Bežecký tréning na Telekom Night Run a DM Ženský beh

19:00


20:00 - 21:00

Riverpark Dance School

Dancehall s AronMITU


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


STREDA / 25. 7. 2018

7:15

Mornign Yoga s adidas Runners


08:30 – 09:30   

HIT       
cvičenie so Šimonom / GOLEM


15:00 - 20:00

ČSOB event


Sparťan tréning        
s Tomášom H. / GOLEM

18:00 – 19:00


Active Protein Body
s Milanom  / GOLEM

19:00 - 20:00


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


ŠTVRTOK / 26. 7. 2018

Joga / 5 element
s Norom / GOLEM

07:00 – 08:00


Core&ABS
s Michalom / GOLEM

10:00 – 11:00

   


Yoga s adidas Runners

17:00

                    


UCR tréning
s Janym / GOLEM

18:00 – 19:00   


EASY RUN s adidas Runners
s Gabom

18:30


GATORADE Tabata Power

s Luciou / GOLEM

19:00 - 20:00    


Bežecký tréning na Telekom Night Run a DM Ženský beh

19:00


18:00 - 22:00

EUROPA 2 - Summer party

Milan Lieskovksý


PIATOK / 27. 7. 2018

Pilates
s Ivanou / GOLEM

08:30 – 09:30


DETSKÝ PROGRAM
ANIMÁTORI -> Téma: Morské živočíchy

10:00 - 19:00


14:00 - 19:00

Dr.Max - DERMA poradňa


DeepWork
s Veronikou / GOLEM

17:00 – 18:00  

                                                                              


 Lesmills BODYCOMBAT®

 s Karolínou / GOLEM

18:00 – 19:00  


SALSA SOLO

s Dee Reggaetonera / Riverpark Dance School

19:00 – 20:00


SOBOTA / 28. 7. 2018

Power joga  
so Sylviou / GOLEM 

09:00 – 10:00


DETSKÝ PROGRAM
 ANIMÁTORI -> Téma:  Exotické zvieratká

10:00 - 19:00


Kruhový trénig
s Dávidom / GOLEM

10:00 – 11:00


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


NEDEĽA / 29.7. 2018

Lesmills BODYBALANCE®
s Dankou / GOLEM

10:00 - 11:00


ZUMBA®

s Jurim / GOLEM 

18:00 – 19:00


Cestovateľské kino s BUBOM
Peter Rea - Jordánsko, Izrael

20:00 – 21:00   


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


PONDELOK / 30.7. 2018

POWER JOGA
s Dankou

12:00 - 13:00


Classic Runs s adidas Runners

18:00


Kruhový trénig
s Tomášom / GOLEM

18:00 - 19:00


SOM® 
tréning so Soňou

19:00 - 20:00


Latino Fitness
s Erikou

20:00 - 21:00


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


UTOROK / 31.7. 2018

TABATA
s Chrisom

7:00 - 8:00


Tanec deti 2-5rokov
Disco Jarka

10:00 - 11:00


Zdravý chrbát
s Fyzioterapeutom

16:00 - 17:00


Functional training s adidas Runners

17:00


Girls workout s adidas Runners

18:00


ANGLIČTINA NA PLÁŽI / The Bridge
JOB - How to Find Your Dream Job

18:30 - 20:00


POWER YOGA
s Peťou

19:00 - 20:00


Bežecký tréning na Telekom Night Run a DM Ženský beh

19:00


Riverpark Dance School
Dancehall s AronMITU

20:00 - 21:00


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00