PONDELOK / 9. 7. 2018

12:00 – 13:00

POWER JOGA
Power joga s Dankou


18:00 - 19:00

KRUHOVÝ TRÉNING        
GOLEM Club s Tomášom 


18:00

Classic Runs s adidas Runners

HILL WORKOUT, TEMPO RUN, STAIRS RUN, FARTLEK RUN


SOM
Tréning so Soňou            

19:00 – 20:00   

 


20:00 - 21:00

Latino Fitness

s Erikou


UTOROK / 10. 7. 2018

7:00 – 8:00   

TABATA     
TAbata s Chrisom / GOLEM


Tanec deti 2-5 rokov
Disco Jarka

10:00 - 11:00


16:00 – 17:00

Zdravý chrbát

s fyzioterapeutom / GOLEM


Functional training s adidas Runners
 

17:00


Girls workout s adidas Runners

18:00


18:30 - 20:00

Angličtina na pláži /

HEALTHCARE - Alternative Ways of Treatment


19:00 - 20:00

Power joga

s Petrou / GOLEM


Bežecký tréning na Telekom Night Run a DM Ženský beh

19:00


20:00 - 21:00

Riverpark Dance School

Dancehall s AronMITU


STREDA / 11. 7. 2018

7:15

Morning Yoga s adidas Runners


08:30 – 09:30   

HIT       
cvičenie so Šimonom / GOLEM


DM Drogérie

13:00


15:00 - 20:00

ČSOB vent


Sparťan tréning        
s Tomášom H. / GOLEM

18:00 – 19:00


Active Protein Body
s Milanom  / GOLEM

19:00 - 20:00


ŠTVRTOK / 12. 7. 2018

Joga / 5 element
s Norom / GOLEM

07:00 – 08:00


Core&ABS
s Michalom / GOLEM

10:00 – 11:00

   


Yoga s adidas Runners
 

17:00

                    


UCR tréning
s Janym / GOLEM

18:00 – 19:00   


EASY RUN s adidas Runners
s Gabom

18:30


GATORADE Tabata Power

s Luciou / GOLEM

19:00 - 20:00    


Bežecký tréning na Telekom Night Run a DM Ženský beh

19:00


PIATOK / 13. 7. 2018

Pilates
s Ivanou / GOLEM

08:30 – 09:30


11:00

Gréta - Miestna knižnica Petržalka

interaktívne predstavenie pre rodičov s detmi o veľrybej speváčke Gréte


DETSKÝ PROGRAM
ANIMÁTORI -> Téma: Ryby / sladkovodné a morské /

10:00 - 19:00


DeepWork
s Veronikou / GOLEM

17:00 – 18:00  

                                                                              


 Lesmills BODYCOMBAT®

 s Karolínou / GOLEM

18:00 – 19:00  


SALSA SOLO

s Dee Reggaetonera / Riverpark Dance School

19:00 – 20:00


18:00 - 22:00

EUROPA 2 - Summer party

DJ's a konecert  - Lina Mayer


SOBOTA / 14. 7. 2018

Power joga  
so Sylviou / GOLEM 

09:00 – 10:00


DETSKÝ PROGRAM
 ANIMÁTORI -> Téma: Plavidlá / plte, loďky, ponorky ... /

10:00 - 19:00


Kruhový trénig
s Dávidom / GOLEM

10:00 – 11:00


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00


NEDEĽA / 15.7. 2018

Lesmills BODYBALANCE®
s Dankou / GOLEM

10:00 - 11:00


ZUMBA®

s Jurim / GOLEM 

18:00 – 19:00


Cestovateľské kino s BUBOM
Martin Lipinský - Vietnam, Kambodža

20:00 – 21:00   


KINEMATOGRAF

21:00 - 23:00