PONDELOK / 3. 7. 2017

12:00 – 13:00

Pilates Dynamic
GOLEM Club s Dianou Mašlejovou.


KRUHOVÝ TRÉNING  
GOLEM Club s Davidom Horňákom.

18:00 – 19:00


FIT&RUN Ženský tréning
adidas Runners Bratislava

19:00 - 20:00


TELEKOM Night Run tréning
 

19:00 - 20:00


DanceHall
Riverpark dance School/AronMITU

20:00 – 21:00


UTOROK / 4. 7. 2017

POWER JOGA
GOLEM Club s Petrou Satinovou.

18:00 – 19:00

 


Kreativita naživo s Marekom Guregom
Plážový workshop s 0100 Campus a ich hosťami.

18:00 - 19:00


Angličtina na Pláži
jazyková škola The Bridge, PSYCHOLOGY: Where does self-criticism come from and how to fight it?   

18:30 – 19:30   


URBAN CITY TRAINING    
GOLEM Club s Jany Landlom.

19:00 – 20:00


STREDA / 5. 7. 2017

Vinyasa Power Joga  
GOLEM Club s Monikou Pálovou.

08:30 – 09:30  

 


Cvičenie so seniormi
GOLEM Club s Igorom Krškom.

10:00 - 11:00


#CSOBODDYCHZONA          
ČSOB pre vás osobne každú stredu na MAGIO PLÁŽI. Svet financií v sviežej, letnej forme s množstvom hier a súťaží             

15:00 – 20:00   


Bežecký tréning adidas Runners Bratislava
Profesionálny bežecký tréning vďaka značke adidas.

18:00 – 19:00  


BEACH TENIS tréning pre začiatočníkov  
Beach Tennis Academy s Katkou Páleníkovou

19:00 – 20:00


SOM®tréning  
GOLEM Club so Soňou Sedláčkovou.

19:00 – 20:00  


PILOXING® 
GOLEM Club s Luciou Babony.

  20:00 – 21:00


ŠTVRTOK / 6. 7. 2017

STRENGTH & CORE
adidas runners of Bratislava adidas Runners Bratislava

07:15 - 08:15


DeepWork
GOLEM Club s Luciou Babony.

08:30 – 09:30


Kangoo Jumps REZERVÁCIA NUTNÁ*
GOLEM Club s Kikou Ďurišovou.

18:00 – 19:00   


Knižné besedy so SKVELO.sk
Čítanie z nového bestselleru Pauly Hawkins v podaní herca Martina Kaprálika.

18:00 - 19:00


SALSATION® 
GOLEM Club s Miškou Podolánovou.

19:00 – 20:00


Tréning dm Ženský beh    
dm drogerie markt   

19:00 – 20:00                               


INOTAJ  / SAMSUNG / Hudba bez hraníc

Inotaj je trojica z Bratislavy (Marek Hradský, Marek Sasko a Viktor Milosavljevič). V strede ich muziky stoja synťáky, všelijaké melodické zvuky a lo-fi sample, na ktoré sa vrstvia gitarové témy a bicie. Keby sa mali nejak žánrovo vymedziť, tak je to asi alternatívny elektronický indie pop, ktorý ale nie je ani tak úplne alternatívny, pretože sa nevyhýba konvenčným postupom, ani elektronický, pretože dve tretiny tej kapely sú živé nástroje, ani pop to nie je ak si pod popom predstavujeme Madonnu a indie vlastne ani nevieme čo je. 

20:00 – 21:00


Matěj Vávra Band / SAMSUNG / Hudba bez hraníc

Matěj Vávra je 25- ročný spevák z Českej republiky. V roku 2014 účinkoval v súťaži československý X faktor a umiestnil sa na 5. mieste. Odvtedy účinkuje s vlastnou tvorbou aj s cover verziami zahraničných interpretov aj na Slovensku. Na svojom konte má zatiaľ 2 singly a to Homeless Song a Welcome to my world.  Spolupracoval s interpretmi ako Vladis alebo Monika Bagárová. V súčastnosti pracuje na EP, ktoré bude kompletne v češtine.

21:00 – 22:00  


PIATOK / 7. 7. 2017

TABATA
Golem Club s Monikou Čulenovou.

7:00 –   8:00


Tri prasiatka
Výroba prasiatok, kľúčenky, kreslenie s animátormi Kids Point. 

10:00 - 19:00


PILOXING®
Golem Club s Kikou Pappovou & Veronikou Ivancovou.

18:00 – 19:00


Raggaeton  
Riverpark Dance School / Dee Reggaetonera        

19:00 – 20:00


SOBOTA / 8. 7. 2017

SOM®tréning
Golem Club so Soňou Sedláčkovou.

09:30 – 10:30


Tri prasiatka
Výroba domčekov, 3D vlka a 3D prasiatka s animátormi Kids Point. 

10:00 - 19:00


SPARTAN tréning
Golem Club s Tomášom Hantabalom.

11:00 – 12:00   


Priateľský medzištátny zápas SR - ČR v beachtenise
Príďte povzbudiť našich reprezentantov v beachtenise pred odchodom na Majstrovstvá sveta v beachtenise v Moskve. 

15:00 - 19:00


NEDELA / 9. 7. 2017

Súboj chutí s PEPSI

10:00 - 19:00


BODYBALANCE®
Golem Club s Dankou Baloghovou.

10:00 – 11:00  


Tri prasiatka
Výroba prasiatok, kľúčeniek, 3D domčekov s animátormi Kids Point. 

10:00 - 19:00


ZUMBA®  
Golem Club s Jurim Novotným.

18:00 – 19:00

 


Cestovateľské kino s BUBOM
Peter Rea porozpráva o Jordánsku, Palestíne a Izraeli. 

20:00 – 21:00