PONDELOK / 24. 6. 2019

Šport

10.00

 

Family Joga
Monika Palová


17.00

 

Flexibility Mobility
Lucia Medeková


17:00

 

ČSOB tréning pre deti od 4-8 rokov


18.00

 

SPORT KIDS ACADEMY TEAM tréning
primárnym princípom je prepojiť zdravý životný štýl-šport a rodinu formou rôznorodých tréningov.
Cvičenie pre deti od 3 rokov.


18.00 – 19.30

 

Adidas R - 10K and Classic run


19.30

 

TAMPAX Fit dance
Erika Králová
Toto cvičenie Vám prináša hygienický tampón s aplikátorom Tampax


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

12.00

 

Tréning pamäte pre seniorov
(OZ Seniori v pohybe) (Jim Beam prístrešok)


UTOROK / 25. 6. 2019

šport

7.15

 

 

TABATA
Dávid Horňák


7.15

 

Wake up run


16.00

 

Zdravý chrbát
Pavol Silanič


16.00

 

Škola kajakovania

Viac informácií a prihlasovanie tu
(zelený kajak pri plážovom ihrisku)


17.15 - 19.30

 

Functional training


19.30

 

Power Joga
Petra Satinová


kino

20.00

 

BUBO cestovateľské premietanie
Blízky východ, Izrael, Jordánsko - Peter Rea #lovcizazitkov (Coworking)


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

12.00

 

Tréning pamäte pre seniorov
(OZ Seniori v pohybe) (Jim Beam prístrešok)


18.00

 

Workshop – výroba upcycle náušníc s Bastart.sistertart 

(Platforma udržateľnosti)

Workshop výroby upcycle náušníc spočíva vo využití odpadových materiálov na tvorbu doplnkov. Hlavné dva, ktoré budete pri práci využívať, sú laky na nechty a dyha (zo stolárskeho odpadu). Workshop je bezplatný.
Kapacita: 40 osôb.
(coworking)

Prihlasovanie na workshop TU


18.00

 

Angličtina na pláži - Summer festival – How would you organize a music festival?
(the Bridge) (Prístrešok na piesku)


STREDA / 26. 6. 2019

šport

07.15

 

Ranná joga


08.30

 

 

HIIT
Šimon Chudý


12.00

 

Vinyasa Power Joga
Danka Baloghová


17:00

 

ČSOB tréning pre deti od 8-12 rokov


17.00

 

JIN Joga
Dagmar Novotná


pred 18:00

 

Tréning Telekom night run– PLOGGING RUN č.1


18.00

 

LENOR UNSTOPPABLES UCR Tréning
Tomáš Hantabal
Toto skvelé cvičenie Vám prinášajú vonné perličky na pranie Lenor Unstoppables


18.00

 

SPORT KIDS ACADEMY TEAM tréning
Primárnym princípom je prepojiť zdravý životný štýl-šport a rodinu formou rôznorodých tréningov.
Cvičenie pre deti od 3 rokov.


19.00 

 

SOM®
Soňa Sedláčková


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

12.00

 

Tréning pamäte pre seniorov (OZ Seniori v pohybe)
(Jim Beam prístrešok)


15.00 - 20.00

 

Ako cestovať zodpovedne s ČSOB
16.00 Fotografický workshop - ako si zo svojich ciest priniesť tie najlepšie fotky
18.00 Prednáška O.Z. Footour „Čo je zodpovedné cestovanie“

(Coworking)


ŠTVRTOK / 27. 6. 2019

šport

07.15

 

HIIT


09.00 -10.00

 

PAMPERS CVIČENIE PRE BÁBÄTKÁ
(deti 6 až 12 mesiacov)
Nácvik správnej manipulácie v rôznych polohách, ukážka cvičení pre zdravý
psychomotorický vývoj dieťatka pod dohľadom certifikovaných inštruktoriek zo
Sport Kids Academy. Hravou formou budeme rozvíjať jemnú motoriku,
posilňovať, prehlbovať jednotlivé zručnosti detí.


10.00 - 11.00

 

PAMPERS CVIČENIE PRE BÁBÄTKÁ
(deti 12 až 24 mesiacov)
Nácvik správnej manipulácie v rôznych polohách, ukážka cvičení pre zdravý
psychomotorický vývoj dieťatka pod dohľadom certifikovaných inštruktoriek zo
Sport Kids Academy. Hravou formou budeme rozvíjať jemnú motoriku,
posilňovať, prehlbovať jednotlivé zručnosti detí.


10.00

 

Core&Abs
Michal Hapák


11.00 -12.00

 

PAMPERS CVIČENIE PRE BÁBÄTKÁ
(deti 3 až 6 mesiacov)
Nácvik správnej manipulácie v rôznych polohách, ukážka cvičení pre zdravý
psychomotorický vývoj dieťatka pod dohľadom certifikovaných inštruktoriek zo
Sport Kids Academy. Hravou formou budeme rozvíjať jemnú motoriku,
posilňovať, prehlbovať jednotlivé zručnosti detí.


17.00   

 

Joga


18.00

 

Škola kajakovania
Viac informácií a prihlasovanie tu
(zelený kajak pri plážovom ihrisku)


18.00

 

BAX
Milan Adamka


18.30

 

Easy run


19.00

 

lesmills BODYCOMBAT®
Lucia Fajčíková


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

11.00 - 18.00

 

ORIFLAME Beauty Corner
Miesto pre Vašu krásu a zdravie, kde sa môžete nalíčiť, navoňať, či prípadne natireť sa opaľovacím krémom alebo len namaľovať deťom niečo pekné na tvár.
( Oriflame beauty corner )


12.00

 

Tréning pamäte pre seniorov (OZ Seniori v pohybe)
(Jim Beam prístrešok)


19.00

 

DJ Pokyman (Ghetto youth sound/Medial Banana)
Reggae/Dancehall/Rub’a’Dub


PIATOK / 28. 6. 2019

šport

07.15

 

Power Joga
Heňa Averis


12.00

 

TAMPAX Pilates
Marcela Svobodová
Toto cvičenie Vám prináša hygienický tampón s aplikátorom Tampax


17.00

 

TABATA
Chris Stankovič


18.00 - 19.00

 

FYZIO - MOB & STRECH


19.00

 

ZUMBA®
Tünde Zsigmondová


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

10.00

 

Ako robiť business (Power coaching)
(coworking)


11.00 - 18.00

 

ORIFLAME Beauty Corner
Miesto pre Vašu krásu a zdravie, kde sa môžete nalíčiť, navoňať, či prípadne natireť sa opaľovacím krémom alebo len namaľovať deťom niečo pekné na tvár.
(Oriflame beauty corner)


12.00

 

Tréning pamäte pre seniorov (OZ Seniori v pohybe)
(Jim Beam prístrešok)


SOBOTA / 29. 6. 2019

šport


09.00

 

Vinyasa Power Joga
Sylvia Kniežová


10.00

 

LENOR UNSTOPPABLES Kruhový tréning
Dávid Horňák
Toto skvelé cvičenie Vám prinášajú vonné perličky na pranie Lenor Unstoppables


10.00 – 12.00   

 

Tréning plážového tenisu pre verejnosť
(Slovenská Asociácia Plážového Tenisu)


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

13.00 - 19.00

 

Workshop – pletenie kvetinových vencov s Tampax
Workshop bez prihlasovania vopred.


NEDEĽA / 30. 6. 2019

šport

10.00

 

lesmills BODYBALANCE®
Dana Baloghová


18.00

 

 

ZUMBA®
Juri Novotný


19.00

 

FatBurner
Heňa Averis


Kino

20.00

 

BUBO cestovateľské premietanie - JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe - František Kekely #lovcizazitkov
(Coworking)


KULTÚRA, EVENTY A VZDELÁVANIE

10.00 - 16.00

 

Bublinková show s JAR penou